Alcohol 70 procent 1 liter VV gedenatureerd met 5% isopropylalcohol is bestemd voor reiniging en desinfectie van instrumenten, harde oppervlakken en de gesloten huid. De alcohol 70 % wordt veelal gebruikt in praktijken om oppervlakken, instrumenten en hui Lees meer..
Inhoudsopgave
Alcohol 70 procent 1 liter VV gedenatureerd met 5% isopropylalcohol is bestemd voor reiniging en desinfectie van instrumenten, harde oppervlakken en de gesloten huid. De alcohol 70 % wordt veelal gebruikt in praktijken om oppervlakken, instrumenten en huid te desinfecteren. Maar ook wordt het in huishoudens gebruikt als reinigingsmiddel. Alcohol 70 procent wordt ook wel ‘ontsmettingsalcohol’ genoemd. Let op: Deze alcohol is niet geschikt voor consumptie. Dit product is wettelijk geregistreerd.
De alcohol 70 procent wordt veelal gebruikt om grote oppervlakken in de praktijk te reinigen. Denk hierbij aan de instrumententafel, instrumententray, de vloer etc. Tevens gebruikt de pedicure alcohol 70 procent voor het desinfecteren van instrumenten. Na het reinigen van de pedicure-instrumenten worden deze ondergedompeld in de alcohol 70 procent. Daarnaast wordt het gebruikt voor de desinfectie van kleine huidoppervlakte met name om de voet te desinfecteren.
De alcohol 70 procent wordt veelal gebruikt om grote oppervlakken in de praktijk te reinigen. Denk hierbij aan de behandeltafel, fitnessapparatuur, de vloer etc. Tevens gebruikt de fysiotherapeut alcohol 70 procent voor het desinfecteren van instrumenten én voor het desinfecteren en ontvetten van de huid voor het aanbrengen van tape.
De alcohol 70 procent wordt veelal gebruikt om grote oppervlakken te reinigen. Denk hierbij aan de werktafels, machines, de vloer etc.
De alcohol 70 procent wordt veelal gebruikt om grote oppervlakken te reinigen. Denk hierbij aan de werkbladen, keukenmachines, de vloer, keukengerei etc.
Bekijk hier het Veiligheidsinformatieblad
Vandaag besteld, morgen in huis!
Top service, kwaliteitsproduct. Ben van begin tot einde tevreden met het gehele bestelproces.
Heel tevreden, professioneel materiaal en product. snelle levering
Heldere website en een snelle levering van het product. TOP!
Top service, kwaliteitsproduct. Ben van begin tot einde tevreden met het gehele bestelproces.
Heel tevreden, professioneel materiaal en product. snelle levering
Heldere website en een snelle levering van het product. TOP!
Goed product, prima website, snelle levering (zelfs tijdens de feestdagendrukte).
Niks mis mee, stevige fles, snel bezorgd
Goed voor te ontsmetten van materialen en dergelijke.
Online bestellen zoals online bestellen bedoelt is. vandaag bestelt morgen geleverd.
doet wat t moet doen
Prima product en beste service Thanks
prima levering, goede/snelle service
Voor goede hygiëne
Handteerbare flessen
Zeer snelle levering!
zoals altijd goed
Ik gebruik dit product écht overal om als snelle ontsmetting hygiënisch te kunnen werken. Mag ook met mate op de huid gebruikt worden. Natuurlijk in combinatie gebruiken met diepgaande reinigingsmethoden voor je instrumenten en werkruimte.
Geachte, bedankt voor de review. Het klopt dat de prijs is geïndexeerd ivm hogere productie kosten door stijgende prijzen van de grondstoffen. Echter de prijs is nog steeds heel scherp voor deze kwaliteit.
Beste degros. De alcohol is tot op heden top kwaliteit alleen vind ik het jammer dat het prijs wel hoog is. In het verleden heb ik het goedkoper gekocht en het zelfde alcohol 70%.
Snelle levering en goed verpakt
prima voor de voetjes
Goed product, goede kwaliteit
Het fijne hieraan vind ik dat het in een doorzichtige fles zit. Zodat je het altijd goed in de gaten hebt als het tijd wordt om een nieuwe fles te bestellen.
Zeer tevreden over het product en de super snelle levering.
Jammer dat het niet meer in 5 liter jerrycans wordt verkocht
Snelle service , value for money!
goed, kan weinig mee mis zijn
Degros is een zeer betrouwbare webshop met een uiterst accurate en snelle levering. Daarnaast een hele vriendelijke en bereidwillige klantenservice. Ik koop m’n producten het liefst bij Degros.
Goed product tegen een scherpe prijs. Echt een aanrader voor wie professioneel moet ontsmetten!
Eerder ook vijf liter kan. U alleen 1 l. Werkt goed.
Prima ontsmettingsalcohol.
Na een uitbraak van de Giardia parasiet bleven de kittens aan de diarree. Steeds als we stopten met de medicijnen.... Sinds ik dweil met deze alcohol geen diarree meer in onze cattery.
Het snelle ontvangen van de gevraagde hoeveelheid aan 70% alcohol is voor ons als Herbarium Frisicum erg geweldig!!Wij gaan in de toekomst daar regelmatig gebruik van maken, want wij zijn als Herbarium het genoemde product nog ruimschoots nodig.
Snelle levering en goed ingepakt ,makkelijk in liter flessen en gebruik
Hele goeie spul om alles schoon te maken. Zelfs vet resten gaan weg.
geweldige kwaliteit!! Alcohol wordt regelmatig gebruikt voor het Herbarium Frisicum
Zeer tevreden over het product,
en van mijn sokkel geblazen over de snelheid van levering, op zondag namiddag besteld en op maandag ochtend stond de pakjes man reeds aan mijn deur met de levering. Whow van snelheid gesproken ! Super, dank je !!!
Wij zijn erg tevreden over de Alcohol 70%. Het is een perfect product en voldoet aan alle eisen die wij er aan stellen. Jammer dat de 5 liter kannen niet neer leverbaar zijn maar dat ligt buiten de invloed van Degros.
Voor de reinigen prima spul
Wederom snelle levering, veilig verpakt.
Degros was snel geleverd, zoals beloofd!! Goed verpakt, en prima product!! Dus............. voor herhaling vatbaar. Gewoon toppertje!!!
Prima product, snelle levering
5 liter besteld in de veronderstelling dat deze in een grote kan geleverd werd maar kreeg 5 flessen van 1 liter.
Een prima product voor een zeer interessante prijs
Goed kwaliteit alcohol goed geschikt om de huid te desinfecteren en schoon te maken voor en na pedicure behandeling
Werkt prima, ik kon bijna niet wachten tot ik weer een nieuwe jerycan had , twas even schrikken dat het losse flessen waren, maar gelukkig had ik de vorige jerycan nog staan . dank , Gerard
voldoet mar jammer dat de prijs niet vermeld wordt met btw.
is heel goed voor waar het voor bedoelt is
Snelle levering voor goede prijs, verpakking kan iets beter, fles doppen waren gedeukt.
Het doet het perfect, waar ik het voor gebruik.
Jammer dat er geen 5ltr can meer aangeboden wordt.
Goed verpakt en het product is prima
Gemakkelijk in de hoeveelheid verpakking
Top spul blij met de fles!!
Goed product snelle levering
Super snel,keurig verpakt geleverd !
Prima dat het in kleinere verpakking geleverd wordt met korting
Alcohol 70 procent 1 liter VV gedenatureerd met 5% isopropylalcohol is bestemd voor reiniging en des..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen